Nurėžėme Siuntimo Kainas! O perkant 2 ar daugiau iš to paties kūrėjo Siuntimas Nemokamas!

žaislai | lavinamieji | minkštas veiklos kubas "juoda balta"
žaislai | lavinamieji | minkštas veiklos kubas "juoda balta"žaislai | lavinamieji | minkštas veiklos kubas "juoda balta"žaislai | lavinamieji | minkštas veiklos kubas "juoda balta"

minkštas veiklos kubas "juoda balta"

  • Atsiliepimų nėra

Produkto #: 8A747504-05AB

€ 13.00
Liko tik 1 vnt

Į Krepšelį
Prekės informacija:
  • Pardavėjas:
  • Kūrėjo įvertinimas:
  • Išsiunčiama:
    Kitą darbo dieną
  • Tinka:
    Berniukams ir Mergaitėms
  • Tinkama nuo:Nuo gimimo
Pagaminta iš:
  • medvilnė,
  • natūralus medis,
Prekės aprašymas

Minkštas veiklos kubas „juoda-balta“ tiks įvairaus amžiaus mažyliams Kubas patogaus dydžio 10×10x10cm. Visos sienelės skirtingų raštų. Dėmesio! Kadangi veiklos kubai kuriami iš audinių atraižų, jie nėra vienodi. Audinių raštai ar paveikslėliai gali skirtis nuo esančių nuotraukose. Kubas turi 1 medinę detalę- kurią vaikučiui saugu kištis į burną, kramtyti. KUO NAUDINGAS VEIKLOS KUBAS? Padeda lavinti regėjimą Lavina smulkiąją motoriką Lavina stambiąją motoriką Skatina vaiko smalsumą Padeda nuraminti kūdikį Suteikia mamai laisvą minutėlę Skatina ilgiau išlaikyti pakeltą galvą gulint ant pilvuko Gerina vaiko koncentravimosi įgūdžius Lavina mąstymo įgūdžius VEIKLOS KUBAS TINKAMAS ĮVAIRAUS AMŽIAUS VAIKAMS Katik gimusių kūdikių regėjimas nėra pilnai išsivystęs, geriausiai jie mato kontrastingus vaizdus. Dėl to veiklos kubas yra juodai baltas- tinkamas žaidimams nuo pat gimimo. 0-3 mėnesių kūdikiui: Padėkite veiklos kubą netoliese, vaiko regėjimo lauke. Kontrastingos spalvos patrauks jo dėmesį ir kūdikis lavins regėjimo, mąstymo, atminties įgūdžius. 3-6 mėnėsių kūdikiui: Paguldykite vaiką ant pilvo, kubą padėkite netoliese, bet taip, kad vaikas jo nepasiektų. Mėgindamas siekti, vaikutis mokinsis šliaužimo- ropojimo judesių. 6-9 mėnesių kūdikiui: kai vaikučiai pilnai sėdi, veiklos kubas tampa puikia priemone lavinti smulkiąją motoriką. Vaikas noriai tyrinės prisiūtus karoliukus, žiedus, kramtukus. Galės juos ne tik čiupinėti, bet ir kramtyti- pasikasyti augančius dantukus. Pirmaisiais kūdikio metais vyksta labai daug vystymuisi svarbių procesų. Ir Jūs, tėvai, galite pagelbėti tiems procesams naudodami tinkamas priemones. Svarbu nepervarginti vaikučio ir pastebėjus pirmuosius suirzimo požymius leisti jam pailsėti. Taip suteiksite maksimalią naudą mažylio smegenims.

Apie kūrėją "Skiautinukas":

Mano rankose audinių likučiai sugula į naujus gaminius. Kuriu skiautinių pledus, dekoracijas, žaislus. Savo produkciją vadinu ekologiška, nes tai beatliekiniai gaminiai sukurti iš audinių atraižų.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose
SVARBU: Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Pavaizduotų produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai ir/ ar bet kurios kitos savybės gali skirtis ir atrodyti šiek tiek kitaip negu realybėje. Todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai, skaitykite "Slapukų Politika"
Jūsų naršyklės versija pasenusi !
Dėl to svetainė gali veikti nekorektiškai. Atnaujinkite naršyklę Atnaujinti×