Partnerystės (affiliate) programos susitarimas ir taisyklės

Šis susitarimas sudarytas atsižvelgiant į jūsų poreikius, taip pat siekiant apsaugoti mūsų įmonės prekės ženklą, todėl prašome palaikyti mus atliekant šį teisinį formalumą.


PRAŠOME PERSKAITYTI VISĄ SUSITARIMĄ. GALITE ATSPAUSDINTI ŠIAS TAISYKLES SAVO ĮRAŠAMS. TAI TEISINIS SUSITARIMAS TARP JŪSŲ, IR PLATFORMOS MAZOSIOSPEDUTES.LT.


1. Bendrosios nuostatos

Šioje sutartyje išdėstytos visos sąlygos, kurios taikomos jums tapus mūsų partnerystės (affiliate) programos partneriu. Šios sutarties tikslas yra leisti HTML nuoroda susieti jūsų svetainę ar valdomą anketą socialiniuose tinkluose (arba kitą reklaminę medžiagą) ir svetainę "MazosiosPedutes.lt". Atkreipkite dėmesį, kad visoje šioje sutartyje "mes" ir "mūsų" reiškia "MazosiosPedutes.lt" ir MB "MamaBubu", o "tu" ir "tavo" reiškia partnerystės programos dalivį ar partnerį.


2. Partnerių įsipareigojimai

2.1. Norėdami pradėti registracijos procesą, užpildysite internetinę paraišką užsiregistruodami svetainėje "MazosiosPedutes.lt". Mes pasiliekame teisę atmesti jūsų prašymą savo nuožiūra, taip pat galėsime atšaukti jūsų prašymą, jei vėliau nustatysime, kad socialinė anketa ar internetinė svetainė, kurią naudosite mūsų prekių reklamai yra netinkama, įskaitant, jei ji:
2.1.1. Reklamuoja seksualinę medžiagą
2.1.2. Skatina smurtą
2.1.3. Skatina diskriminaciją dėl rasės, lyties, religijos, tautybės, negalios, seksualinės orientacijos ar amžiaus
2.1.4. Skatina neteisėtą veiklą
2.1.5. Pateikiama bet kokia medžiaga, kuria pažeidžiamos arba padeda kitiems pažeisti autorių teises, prekių ženklus ar kitas intelektinės nuosavybės teises arba pažeisti įstatymus
2.1.6. Į Jūsų domeno vardą įtrauktas "Mažosios Pėdutės" prekės ženklas arba jo variantai ar rašybos klaidos
2.1.7. Ar kitaip bet kokiu būdu neteisėtas, žalingas, grasinantis, šmeižikiškas, nepadorus, priekabiaujantis ar rasiniu, etniniu požiūriu ar kitaip prieštaraujantis mums, savo nuožiūra turinys.
2.1.8. Yra programinės įrangos atsisiuntimai, kurie gali leisti nukreipti komisinius nuo kitų mūsų programos reklamos partnerių.
2.1.9. Jūs negalite kurti savo ar bet kurios kitos Jūsų eksploatuojamos svetainės ar socialinės anketos, aiškiai panašios ar kuri primena mūsų internetinę svetainę ar mūsų socialinę anketą (puslapį), ir neprojektuoti savo svetainės tokiu būdu, kuris leistų klientams manyti, kad esate mazosiospedutes.lt ar bet kuris kitas susijęs verslas.
2.2. "MazosiosPedutes.lt" pasilieka teisę bet kuriuo metu peržiūrėti jūsų registraciją ir patvirtinti jūsų nuorodų naudojimą ir pareikalauti pakeisti vietą ar naudojimąsi jūsų pateiktomis gairėmis.
2.3. Už savo svetainės priežiūrą ar socialinę anketą (puslapį) ir atnaujinimą atsakysite jūs. Mes galime stebėti jūsų svetainę ar socialinę anketą, nes manome, kad būtina įsitikinti, ar ji yra atnaujinta, joje pateikiama teisinga informacija apie mūsų prekes, ir pranešti jums apie visus platformos pakeitimus, kurie, mūsų manymu, galėtų turėti įtakos jūsų partnerystės/reklamos našumui.
2.3. Jūs esate visiškai atsakingi už tai, kad laikytumėtės visų galiojančių intelektinės nuosavybės ir kitų įstatymų, susijusių su jūsų svetaine ar socialine anketa (puslapiu). Turite turėti aiškų leidimą naudoti bet kokio asmens autorių teisių saugomą medžiagą, nesvarbu, ar tai būtų raštas, vaizdas, ar bet kuris kitas autorių teisių saugomas kūrinys. Mes nebūsime atsakingi (ir jūs būsite visiškai atsakingi), jei naudosite kito asmens autorių teisių saugomą medžiagą ar kitą intelektinę nuosavybę pažeisdami įstatymus ar bet kokias trečiųjų šalių teises.

3. Šalių teisės, pareigos ir atsakomybė

3.1. Mes turime teisę bet kada stebėti jūsų svetainę ar socialinę anketą (puslapį), kad nustatytumėte, ar laikotės šios sutarties sąlygų. Mes galime pranešti jums apie visus jūsų svetainės ar socialinės anketos pakeitimus, kurie, mūsų manymu, turėtų būti padaryti, arba įsitikinti, kad jūsų nuorodos į mūsų svetainę yra tinkamos, ir pranešti jums toliau apie visus pakeitimus, kurie, mūsų manymu, turėtų būti padaryti. Jei neatliksite pakeitimų savo svetainėje ar socialinėje anketoje (puslapyje),, kurie, mūsų manymu, yra būtini, pasiliekame teisę nutraukti jūsų dalyvavimą "MazosiosPedutes.lt" partnerių programoje.
3.2. "MazosiosPedutes.lt" pasilieka teisę nutraukti šią sutartį ir jūsų dalyvavimą "MazosiosPedutes.lt" partnerių programoje nedelsiant ir be išankstinio įspėjimo, jei sukčiaujate naudodamiesi "MazosiosPedutes.lt" partnerių programa arba jei kokiu nors būdu piktnaudžiausite šia programa. Jei aptinkamas toks sukčiavimas ar piktnaudžiavimas, "MazosiosPedutes.lt" neatsako už jokius komisinius gautus apgaulingu būdu ir pasilieka teisę jų neišmokėti.
3.3. Ši sutartis pradės galioti, kai užsiregistruosite mūsų platformoje norėdami dalyvauti partnerių (affiliate) programoje, ir tęsis, kol nebus nutraukta.

4. Nutraukimas

Jūs arba mes galime bet kuriuo metu nutraukti šią sutartį su priežastimi ar be jos, pranešdami kitai šaliai raštišku pranešimu. Rašytinis pranešimas gali būti siunčiamas el. paštu. Be to, šis susitarimas bus nutrauktas nedelsiant, jei jūs pažeisite šią sutartį ar kurias nors iš naudojimosi taisyklių.

5. Pakeitimai

Savo nuožiūra mes galime bet kada pakeisti bet kurias šios sutarties sąlygas. Tokiu atveju jums bus pranešta el. paštu. Modifikacijose gali būti, bet tuo neapsiribojama, mokėjimo procedūrų pakeitimai ir "MazosiosPedutes.lt" partnerių programos taisyklių pasikeitimai. Jei bet kokie pakeitimai jums nepriimtini, vienintelė galimybė yra nutraukti šią sutartį. Jūsų nuolatinis dalyvavimas "MazosiosPedutes.lt" partnerių programoje po to, kai mūsų svetainėje bus paskelbtas pranešimas apie pakeitimą ar nauja sutartis, parodys, kad sutinkate su pakeitimais.

6. Mokėjimas

6.1. "MazosiosPedutes.lt" naudoja trečiąją šalį mokėjimams rinkti. "Stripe" yra saugus mokėjimų partneris ir mes nesaugome jokios mokėjimų informacijos savo serveriuose. Išmokos reklamos partneriams bus išmokamos bankiniu pavedimu.
6.2. Išmokame 7% nuo prekių kainos (išskyrus prekės siuntimo išlaidas) už kiekvieną prekę įsigytą per Jūsų unikalią prekės nuorodą mūsų puslapyje. Net už pasikartojančius pirkimus jums priklausys 7% procentų komisinių. Nesvarbu kiek prekių reklamuosite, mokėsime jums už kiekvieną gautą užsakymą.
6.3. Minimali išmokama suma yra 10 eurų vienai partnerių programos paskyrai.
6.4. Jūsų uždirbti komisiniai matomi prisijungus savo prie "MazosiosPedutes.lt" platformos parnterio paskyros.
6.5. Išmoką, kai sukaupsite minimalią 10 eurų sumą, galėsite prašyti išmokėti savo paskyroje, mygutko paspaudimu.
6.6. Išmokos reklamos partneriams išmokamos bankiniu pavedimu per 2 d.d.
6.7. Norėdamas gauti išmoką programos dalyvis privalo pateikti savo asmens kodą, banko sąskaitos numerį, adresą, telefoną bei kitą kontaktinę informaciją.
6.8. Parnteriai gaunantys išmokėjimus yra atsakingi už GPM (gyventojų pajamų mokesčio) nuo uždirbtos sumos apskaičiavimą bei deklaravimą VMI (Valstybinei mokesčių inspekcijai).

7. Reklamos apribojimai

7.1 Jūs galite laisvai reklamuoti savo interneto svetaines ar socialines anketas (puslapius), tačiau bet kokią reklamą, kurioje minimos MazosiosPedutes.lt, visuomenė ar spauda gali suvokti kaip bendras pastangas. Turėtumėte žinoti, kad tam tikras reklamos formas MazosiosPedutes.lt draudžia. Pavyzdžiui, paprastai draudžiamos reklamos formos yra nepageidaujamo komercinio el. pašto naudojimas, skelbimas nekomercinėms naujienų grupėms ar kryžminis skelbimas kelioms naujienų grupėms vienu metu. Be to, negalima reklamuotis tokiu būdu, kuris veiksmingai slepia ar klaidingai pateikia jūsų tapatybę, domeno vardą ar el. pašto adresą. Galite naudoti laiškus klientams, norėdami reklamuoti " MazosiosPedutes.lt", jei gavėjas jau yra jūsų paslaugų ar internetinės svetainės klientas ar abonentas, o gavėjai turi galimybę atsisakyti šių laiškų. Be to, galite reklamuoti svetainę "MazosiosPedutes.lt" socialiniuose tinklapiuose ar grupėse, jei tos grupės leidžia komercinius pranešimus, tačiau visada turite aiškiai parodyti save ir savo interneto svetaines kaip nepriklausomus nuo MazosiosPedutes.lt. Jei paaiškės, kad nesilaikote sąžiningos reklamos principų, mes apsvarstysime nedelsiant nutraukti šią sutartį ir jūsų dalyvavimą "MazosiosPedutes.lt" partnerių programoje. Bet kokie mokėtini likučiai jums nebus sumokėti, jei jūsų sąskaita bus nutraukta dėl tokios nepriimtinos reklamos ar šio susitarimo sąlygų nesilaikymo.
7.2 Reklamos partneriai, kurie, be kitų raktinių žodžių, arba išimtinai siūlo savo mokamų už paspaudimą kampanijų raktinius žodžius, tokius kaip MazosiosPedutes.lt, mazosiospedutes, ir (arba) bet kurias rašybos klaidas ar panašius jų pakeitimus - ar tai būtų atskirai arba kartu su kitais raktiniais žodžiais - nenukreipkite srauto iš tokių kampanijų į savo svetainę prieš nukreipdami ją į mūsų svetainę. Tokie reklamos partneriai laikomi prekių ženklų pažeidėjais ir jiems bus uždrausta "MazosiosPedutes.lt" partnerių programa. Mes padarysime viską, kas įmanoma, kad susisiektume su reklamos partneriu prieš draudimą. Tačiau mes pasiliekame teisę užblokuoti bet kurį prekės ženklo pažeidėją iš savo partnerių programos be išankstinio įspėjimo ir pirmą kartą įvykus tokiam pažeidimui.

8. Licencijų suteikimas

8.1. Mes suteikiame jums neišskirtinę, neperleidžiamą ir neatšaukiamą teisę (i) patekti į mūsų svetainę naudojant HTML nuorodas tik laikantis šios sutarties sąlygų ir (ii) tik su tokiomis nuorodomis naudoti mūsų logotipus, prekių pavadinimus, prekių ženklus ir panašią identifikavimo medžiagą (bendrai vadinama "licencijuota medžiaga"), kurią mes jums suteikiame ar leidžiame šiam tikslui. Jūs turite teisę naudoti licencijuotą medžiagą tik tol, kol esate MazosiosPedutes.lt partnerių programos narys. Jūs sutinkate, kad visas licencijuotos medžiagos panaudojimas bus skirtas MazosiosPedutes.lt vardu ir kad su tuo susijusi gera valia bus naudinga tik MazosiosPedutes.lt
8.2. Kiekviena šalis sutinka nenaudoti kitos nuosavybės medžiagos jokiu būdu, kuris žemina, klaidina, yra nepadorus ar kitaip vaizduoja šalį neigiamai. Kiekviena šalis pasilieka visas savo teises į patentuotą medžiagą, kuriai taikoma ši licencija. Išskyrus šioje Sutartyje suteiktą licenciją, kiekviena šalis pasilieka visas teises, nuosavybės teises ir interesus į savo atitinkamas teises, o jokios teisės, nuosavybės teisės ar interesai neperduodami kitai šaliai.

9. Atsiribojimas

Registruodamiesi mūsų platformoje ir sutikdami dalyvauti partnerių (affiliate) programoje Jūs patvirtinate ir garantuojate, kad:
9.1. Jūs tinkamai ir teisėtai įvykdėte ir pateikėte šią sutartį ir tai yra jūsų teisinė, galiojanti ir privaloma pareiga, vykdoma jūsų atžvilgiu pagal jos sąlygas;
9.2. Jūs turite visišką teisę, galią ir įgaliojimus sudaryti ir būti saistomiems šios sutarties sąlygų ir vykdyti savo įsipareigojimus pagal šią sutartį be jokios kitos šalies sutikimo ar sutikimo

10. Atsakomybės apribojimai

Neatsakome už bet kokią žalą ar sužalojimus dėl prieigos ar jos galimybės, kurią turite šios svetainės atžvilgiu arba dėl jūsų pasitikėjimo pateikta informacija. "MazosiosPedutes.lt" atsisako bet kokios atsakomybės dėl tiesioginės, netiesioginės, atsitiktinės, padarinių, baudžiamosios, specialiosios ir kitokios žalos, prarastų galimybių, prarasto pelno arba dėl bet kokios rūšies nuostolių ir žalos kurie viršija išmokėtus komisinius.

11. Kompensacija

Jūs sutinkate atlyginti žalą ir saugoti "MazosiosPedutes.lt" bei jos dukterines įmones bei jų vadovus, pareigūnus, darbuotojus, agentus, akcininkus, partnerius, narius ir kitus savininkus, atsižvelgiant į bet kokius reikalavimus, veiksmus, reikalavimus, įsipareigojimus, nuostolius, žalą, teismo sprendimus, atsiskaitymus, išlaidas ir išlaidas (įskaitant pagrįstus advokato honorarus) (bet kurią ar visas aukščiau išvardytas, toliau vadinamas "nuostoliais") tiek, kiek tokie nuostoliai (arba veiksmai, susiję su jais) atsiranda iš arba yra grindžiamas (i) bet kokiu tvirtinimu, kad dukterinių prekių ženklų naudojimas pažeidžia bet kurio trečiojo asmens prekės ženklą, prekės pavadinimą, paslaugų ženklą, autorių teises, licencijas, intelektinę nuosavybę ar kitas nuosavybės teises, (ii) bet kokį neteisingą atstovavimo ar garantijos ar jūsų sudaryto susitarimo ir susitarimo pažeidimo arba (iii) bet kokių pretenzijų, susijusių su jūsų svetaine, įskaitant, bet neapsiribojant, jos turiniu, nepriskirtinu mums.

12. Pareiškimai ir garantijos

Registruodamiesi mūsų platformoje ir sutikdami dalyvauti partnerių (affiliate) programoje Jūs patvirtinate ir garantuojate, kad:
12.1. Jūs tinkamai ir teisėtai įvykdėte ir pateikėte šią sutartį ir tai yra jūsų teisinė, galiojanti ir privaloma pareiga, vykdoma jūsų atžvilgiu pagal jos sąlygas.
12.2. Jūs turite visišką teisę, galią ir įgaliojimus sudaryti ir būti saistomiems šios sutarties sąlygų ir vykdyti savo įsipareigojimus pagal šią sutartį be jokios kitos šalies sutikimo ar sutikimo;

13. Kitos sąlygos ir taisyklės

13.1. Jūs sutinkate, kad esate nepriklausomas individas ir niekas šioje sutartyje nesukurs jokios partnerystės, bendros įmonės, agentūros, franšizės, pardavimo atstovo ar darbo santykių tarp jūsų ir "MazosiosPedutes.lt". Jūs neturėsite įgaliojimų mūsų vardu teikti ar priimti pasiūlymų ar pareiškimų. Jūs nepateiksite jokio pareiškimo nei savo, nei kitoje savo ar kitokioje svetainėje, kurie pagrįstai prieštarautų visoms šio skyriaus nuostatoms.
13.2. Nė viena šalis negali perduoti savo teisių ar įsipareigojimų pagal šį Susitarimą nė vienai šaliai, išskyrus tą, kuri gauna visą ar iš esmės visą trečiosios šalies verslą ar turtą.
13.3. Šią Sutartį reglamentuoja ir aiškina Europos sąjungos įstatymai, neatsižvelgdami į įstatymų ir jų principų kolizijas.
13.4. Negalite pakeisti ar atsisakyti jokios šios Sutarties nuostatos, išskyrus atvejus, kai jie yra pasirašyti raštu ir pasirašyti abiejų šalių.
13.5. Ši sutartis atspindi visą mūsų ir jūsų susitarimą ir pakeičia visus ankstesnius šalių žodžiu ar raštu sudarytus susitarimus ir pranešimus.
13.6. Šiame Susitarime esančios antraštės ir pavadinimai pateikiami tik patogumui ir jie neturi apriboti ar kitaip paveikti šio Susitarimo sąlygų.
13.7. Jei kuri nors šios Sutarties nuostata laikoma negaliojančia ar neįgyvendinama, ta nuostata panaikinama arba apribota iki minimumo, kiek tai būtina, kad būtų įvykdyti šalių ketinimai, o likusi šios sutarties dalis turi visišką galią ir poveikį.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai, skaitykite "Slapukų Politika"
Jūsų naršyklės versija pasenusi !
Dėl to svetainė gali veikti nekorektiškai. Atnaujinkite naršyklę Atnaujinti×