Mazosiospedutes.lt yra platforma kūrėjams. Mes kruopščiai atrenkame Lietuvos kūrėjus, kurie gamina žaislus, aprangą berniukams, mergaitėms ir kitas prekes ir pasiūlome jiems bendradarbiauti. Kūrėjas gali sukelti savo prekes į mūsų platformą ir taip jas pardavinėti. Mes tikime, kad Lietuva turi labai daug talentingų kūrėjų, kurie gamina įspūdingus dalykus, ir mes norime padėti jiems augti.
Išsiuntus užsakymą privalote pažymėti, kad užsakymas išsiųstas. Tai padaryti galite nuėję į savo parduotuvės puslapį Ir pasirinkę norimą užsakymą spauskite "Užsakymas išsiųstas" įvedę siuntos numerį bei kurjerį kuriuo išsiuntėt prekes, spauskite Patvirtinti. Taip pažymėsite, kad užsakymas išsiųstas.
Gave užsakymą pinigus galite persivesti, į savo sąskaitą. Nuėje į savoparduotuvės puslapį ir kairėje paspausti mygtuką "Prašymas išmokėti pelną". Gavę prašymą pinigus pervesime į jūsų nurodytą sąskaitą.
Visų pirmą susisiekite su pirkėju, kontaktinius duomenis rasite prie užsakymo, ir pasiūlykite analogišką arba šiek tiek geresnę prekę. Pirkėjui sutikus išsiūskite prekę, jeigu pirkėjas atsisako gauti kitą prekę, susisiekite su mumis per [email protected]
Mes neiimame jokių mėnesinių mokesčių, ar prekių įkėlimo mokesčių. Vienintelį mokestį kurį mes taikome, tai yra 10% + €0.75nuo kiekvienos parduotos prekės mūsų platformoje. Šiuos pinigus naudojame rinkodarai, saugiems mokėjimams bei platformos išlaikymui.
Apie naujus užsakymus mes jums pranešime el. laišku, su kuriuo užsiregistravote taipat ir SMS žinute
Ne, šituo pasirūpiname mes. Jums nereikia išrašinėti sąskaitų faktūrų.
Šis prekių siuntimo būdas kiekvienai parduotuvei priskiriamas automatiškai, todėl, norint pasirinkti šį būdą, jokių papildomų nustatymų platformoje keisti nereikia. Pasirinkę šį būdą, kūrėjai patys rūpinasi siuntimo paslaugos užsakymu ir standartinį siuntos lapelį atsispausdina prie paštomato, tačiau savo parduotuvės paskyroje turi rankiniu būdu sekti, atnaujinti bei uždaryti jau įvykdytus užsakymus. Plačiau apie šį būdą skaitykite apačioje.

Pasirinkę šį būdą, kūrėjai patys rūpinasi siuntimo paslaugos užsakymu ir standartinį siuntos lapelį atsispausdina prie paštomato. Prekės siuntimo išlaidos platformoje apskaičiuojamos automatiškai ir įtraukiamos į galutinę prekės kainą pirkėjui, todėl pardavėjui papildomai siuntimo išlaidų įtraukti į nurodomą prekės kainą nereikia. Gavę pirkėjo apmokėjimą už prekes ir atlikdami Jūsų uždarbio išmokėjimą, prekės siuntimo išlaidas Jums grąžinsime kartu su pelno išmokėjimu. Primename, jog šis siuntų pristatymo būdas visiems kūrėjams priskiriamas automaiškai, todėl papildomų nustatymų platformoje keisti nereikia. Norėdami įsitikinti, jog pasirinkote būtent šį siuntų pristatymo būdą, savo parduotuvės nustatymuose turėtumėte patikrinti, jog varnelė prie nustatymo “Aš noriu, kad sugeneruotumėte siuntos lapelį mano užsakymams” nėra aktyvi. Svarbu: Pasirinkę šį siuntimo būdą, kūrėjai parduotuvės paskyroje prie kiekvieno užsakymo turi rankiniu būdu įvesti siuntos numerį bei kitus duomenis, taip pat sekti bei patys uždaryti jau įvykdytus užsakymus.
Norėdami pasirinkti šį siuntų pristatymo būdą, kūrėjai savo parduotuvės nustatymų paskyroje turi pažymėti varnelę “Aš noriu, kad sugeneruotumėte siuntos lapelį mano užsakymams”. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog šiuo atveju pardavėjui bus reikalingas spausdintuvas, leidžiantis pačiam atsispausdinti platformoje sugeneruotą siuntos lapelį. Pasirinkę šį būdą, kūrėjai paruošia prekes ir siuntos lapelį atsispausdina patys, tiesiai iš mūsų platformos. Tokiu atveju, kūrėjams nereikia rūpintis siuntos užsakymu, o įvykdytų užsakymų būsena platformoje atnaujinama automatiškai. Plačiau apie šį būdą skaitykite apačioje.

Pasirinkę šį prekių siuntimo būdą, kūrėjai savo parduotuvės nustatymų paskyroje turėtų pažymėti varnelę “Aš noriu, kad sugeneruotumėte siuntos lapelį mano užsakymams”. Pasirinkę šį būdą, kūrėjai paruošia prekes ir siuntos lapelį atsispausdina patys, tiesiai iš mūsų platformos. Paruošę prekes siuntimui, kūrėjai savo parduotuvės puslapyje pasirenka užsakymą ir spaudžia mygtuką „Užsakyti siuntos lapelį“. Maždaug 10 minučių bėgyje Jums bus sugeneruotas siuntos lapelis, kurį galėsite atsispausdinti ir užklijuoti ant paruoštos siuntos. Pasirinkus pristatymą kurjeriu, siunta turėtų būti užsakoma dieną prieš numatomą prekės išsiuntimą – kurjeris turėtų su Jumis susisiekti sekančią darbo dieną ir paimti siuntą sutartu laiku. Pagrindinis šio būdo privalumas yra tai, jog kūrėjams nereikia patiems rūpintis siuntos užsakymu, o išsiųstų užsakymų būsena platformoje atnaujinama automatiškai (t.y. nereikia patiems rankiniu būdu sekti ar uždarinėti įvykdytų užsakymų). Pastaba: Pasirinkus šį prekių siuntimo būdą, pardavėjui reikalingas spausdintuvas, leidžiantis pačiam atsispausdinti platformoje sugeneruotą siuntos lapelį. Platformoje sugeneruotų siuntos lapelių atsispausdinti paštomatuose negalima.
Kodėl pirkėjai neperka prekių, gali įtakoti daug veiksnių. Todėl mes rekomenduojame, visų pirmą sukelti prekes su aukštos kokybės nuotraukomis, baltame fone, tai padeda išryškinti prekes. Taip pat, įkelkite kelias nuotraukas, iš visų prekės pusių. Parašykite prekės išsamų aprašymą, prekės dydį, iš ko pagaminta, kaip buvo gaminama, kad būtų kiek įmanoma daugiau informacijos. Pirkėjas apie prekę nieko nežino, todėl aprašymai leidžia jums papasakoti, kas tai per prekė ir kodėl pirkėjui jos reikia. Jeigu pirkėjui kils klausimų dėl prekės, jis tiesiog jos nepirks.

Tapkite mūsų partneriu

Gaminate prekes mažyliams? Mes nuolat ieškome kūrėjų, su kuriais galėtume dirbti. Susikurkite savo el. parduotuvę ir tapkite mūsų partneriu šiandien nemokamai.

Daugiau informacijos
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai, skaitykite "Slapukų Politika"
Jūsų naršyklės versija pasenusi !
Dėl to svetainė gali veikti nekorektiškai. Atnaujinkite naršyklę Atnaujinti×