14 dienų persigalvojimo laikotarpis

Pirkdami prekes 'Mažosios pėdutės' platformoje turite teisę per 14 dienų grąžinti įsigytus pirkinius ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Atsižvelgiant į Europinius standartus, tai galite padaryti dėl bet kokios priežasties, pavyzdžiui vien todėl, kad persigalvojote.

14 dienų persigalvojimo laikotarpis netaikomas visų pirkinių atveju apačioje kelios, bet ne visos išimtys:

Pastaba: Šis sąrašas nėra išsamus, bei gali būti papildytas betkada.

Persigalvojimo laikotarpis baigiasi praėjus 14 dienų nuo tos dienos, kurią prekes gavote. Jeigu persigalvojimo laikotarpio pabaiga sutampa su nedarbo diena, jis bus pratęstas iki artimiausios darbo dienos.Kaip gražinti prekes?

Norint grąžinti prekes, privalote susisiekti su mumis ar tiesiogiai su pardavėju per 14 dienų, nuo dienos kada gavote prekes. Vien tik išsiųsti prekes atgal nepakanka.

Siunčiant prekes atgal būtina pridėti užsakymo numerį, jūsų kontaktinį numerį, adresą kur prekės buvo siųstos. SVARBU: Prekės privalo būt siunčiamos adresu iš kur jas gąvote. Prašom siųsti prekių į 'Mažosios pėdutės' platformą nes jos nebus priimtos.. Prekės privalo būt siunčiamos atgal pardavėjui.

Siuntimo išlaidas reikės padengti patiems, deja neturime galimybės sumokėti Jums už šias išlaidas.

Grąžinamos prekės privalo būti geros būklės, tokios kokias gavote. Prekė negali būti kažkokiu būdu pažeista ar kitaip sugadinta.

Pinigai už grąžintas prekes bus grąžinami tik kai pardavėjas gaus prekę.

Jeigu Jums kyla kažkokių klausimų, susisiekite su mumis info@mazosiospedutes.lt

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai, skaitykite "Slapukų Politika"
Jūsų naršyklės versija pasenusi !
Dėl to svetainė gali veikti nekorektiškai. Atnaujinkite naršyklę Atnaujinti×