Mazosiospedutes.lt yra platforma kūrėjams. Mes kruopščiai atrenkame Lietuvos kūrėjus, kurie gamina žaislus, aprangą berniukams, mergaitėms ir kitas prekes ir pasiūlome jiems bendradarbiauti. Kūrėjas gali sukelti savo prekes į mūsų platformą ir taip jas pardavinėti. Mes tikime, kad Lietuva turi labai daug talentingų kūrėjų, kurie gamina įspūdingus dalykus, ir mes norime padėti jiems augti.
Puslapyje “Mano paskyra” arba sąskaitoje faktūroje, prie kiekvieno užsakymo, rasite parduotuvės kontaktinius numerius ir el. laiško adresą. Susisiekite su parduotuve tiesiogiai. Jeigu nepavyksta susisiekti su parduotuve, parašykite mums pagalba@mazosiospedutes.lt ir mes padėsime Jums tai padaryti. Būtina nurodyti užsakymo numerį.
Mazosiospedutes.lt pristato prekes visoje Lietuvoje.
Taip, tiesiog įveskite to asmens duomenis "Vartotojo informacijos" puslapyje.
Sąskaitą-faktūrą atsiųsime Jums užsakyme nurodytu el. pašto adresu iškart po to, kai užsakymas bus suformuotas. Sąskaitą taip pat galėsite rasti "Mano paskyra" skiltyje ties užsakymu.
Jei užsakymo apmokėjimą vykdote per el. bankininkystės sistemą, užsakymą pradedame vykdyti nedelsiant. Jei pasirenkate kitą apmokėjimo būdą - užsakymą pradėsime vykdyti patikrinę jūsų duomenis telefonu arba el.paštu. Paprastai užsakymo tvirtinimas trunka ne ilgiau nei vieną darbo dieną.
Mūsų tiekėjai yra kruopščiai atrenkami. Dažniausiai pirmasis kontaktas su tiekėju prasideda mūsų iniciatyva. Taip mes užtikriname kokybę. Prekės, kurios yra sukeltos mazosiospedutes.lt svetainėje, yra Lietuvos kūrėjų rankų darbo.
Ne, kainos tiek juridiniams, tiek fiziniams asmenims vienodos.
Taip, visų prekių kainos mūsų parduotuvėje nurodytos su PVM.
Prekes, prašome gražinti tiesiogiai pardavėjams. Prašome perskaityti mūsų Prekių gražinimo taisykles. Praneškite tiesiogiai pardavėjui, kad ketinate grąžinti prekes. Prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo jų gavimo datos, jeigu prekės yra nepažeistos bei nenaudotos. (Prekių kurios buvo gaminamos pagal užsakymą, deja, negalime priimti atgal).
Visada prieš priimdami prekes, peržiūrėkite ar prekės yra nepažeistos. Jeigu jau taip atsitiko, kad prekė pažeista, prašome susisiekti su mumis [email protected] arba tiesiogiai su parduotuve ir mes pasistengsime išspręsti šią problemą.
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai, skaitykite "Slapukų Politika"
Jūsų naršyklės versija pasenusi !
Dėl to svetainė gali veikti nekorektiškai. Atnaujinkite naršyklę Atnaujinti×